SKU: 26271
Срок на годност при доставка: 2027/03/17
Произход Корея
Количество : 30мл.
Накратко:Хидратира кожата
Подобрява еластичността на кожата
Намалява фини линии и бръчки
СРОК НА ГОДНОСТ: 17.03.2027г.
Ампула за лице 5 вида хиалуронова киселина с различни молекулни тегла доставят тласък на влага дълбоко в кожата, осигуряват дълготрайна хидратация и освежаващ завършек. Силно концентрираната хидратираща ампула ще направи дори сухата и чувствителна кожа еластична и хидратирана.
Хиалуроновата киселина укрепва и подобрява еластичността на кожата, предотвратявайки ранната поява на бръчки. Попълва липсата на влага и се бори с дехидратацията на кожата. Осигурява на кожата мекота, незабавно хидратира и успокоява сухата и изморена кожа.
Хиалуроновата киселина прониква в кожата и изпълва клетките с необходимата влага. Укрепва и подобрява еластичността на кожата, предотвратявайки ранната поява на бръчки. Попълва липсата на влага и се бори с дехидратацията на кожата. Осигурява на кожата мекота, незабавно хидратира и успокоява сухата и изморена кожа.
* За най - точен списък на съставките, моля консултирайте се с опаковката на продукта или се свържете с нас за снимка на продукта.
Поръчките се обработват на същия или следващият ден от момента на създаването на поръчката
Доставките се изпълняват в срок от 3-5 работни дни от куриер на фирма Спиди или Еконт всеки ден, без неделя.
Ако решите да върнете поръчката може да го направите в рамките на 14 дни. Условия за връщането са продукта да е в добър търговски вид, да не е ползван и да е придружавано с касовата бележка.
| Метод на доставка | Цена |
| До офис на Speedy | 2,04 € |
| До адрес (Еконт) | 2,78 € |
| За поръчки над 20.45 € | БЕЗПЛАТНА |
Отзиви
Оценка за продукт
Все още няма отзиви